Makland

MAKLAND zajmuje się produkcją materiałów ciernych do różnych zastosowań. Jedną z gałęzi jest produkcja klocków hamulcowych do motocykli, ATV i skuterów. W swoim katalogu mamy ponad 200 wzorów, a ilość ta cały czas wzrasta. Jeśli nie możecie znaleźć odpowiedniego dla Was, proszę o kontakt w tym wątku lub na priv, chętnie pomogę.

MAKLAND jest to firmą rodzinną, z ponad 20 letnim doświadczeniem w materiałach ciernych. Nasz zakład, laboratorium i magazyny mieszczą się w Polsce, niedaleko Włocławka. O jakość naszych wyrobów dbamy zgodnie z posiadanym certyfikatem ISO 9001:2009. Nasze mieszanki uwzględniają przewidywane warunki pracy klocków hamulcowych.

Parę słów o produkcie. Nasze wyroby to klocki organiczne na bazie żywic i surowców mineralnych z różnymi domieszkami innych surowców (łącznie ponad 30 składników) mającymi wpływ na właściwości produktu. Klocki hamulcowe MAKLAND zaprojektowane zostały z myślą o jeździe miejskiej i turystycznej. Twardość mieszanki określana jest jako miękka, co przekłada się na żywotność tarczy. Dzięki dodaniu pulpy kevlarowej klocki stały się dużo bardziej odporne na zjawisko fadding’u.

Zachęcam do polubienia naszej strony na facebook’u (Link). Znajdziecie tam oprócz naszych produktów, również informację gdzie, kiedy i jak nas znaleźć na różnych bazarach motocyklowych w Polsce.

Categories:

Partnerzy

Zamknij