Touratech

Pierwszymi produktami Touratech były samodzielnie wyprodukowane kufry boczne i podświetlany miernik prędkości. Wykonał je pasjonat motocykli i podróży Herbert Schwarz, w związku z własnymi wyjazdami na Bliski Wschód, do Afryki, Stanów Zjednoczonych i Północnej Europy.[lib] Motor_historia.jpg

Herbert Schwarz i Jochen Schanz, partnerzy w podróżach na motocyklach i wspólnicy od samego początku, prowadzili Touratech GBR w czasie wolnym, wykonując równocześnie „normalną” pracę do momentu, w którym drastycznie wzrosło obciążenie działaniem w Touratech. Na przełomie 1995/96, obaj poświęcili się już wyłącznie własnej firmie.

Obecnie Touratech sprzedaje 50% swoich produktów przez internet. W internecie klienci mogą znaleźć informacje o firmie, personelu i produktach. Dzięki temu Touratech posiada klientów na całym świecie. W ostatnich kilku latach znacznie zwiększono produkcję. W bardzo krótkim czasie linia produkcji systemów IMO Tripmaster zmieniła się w nowoczesny zakład produkcyjny, podczas gdy kiedyś produkcja odbywała się na domowym stole. Dzisiaj Touratech AG zatrudnia ok. 150 osób na stałe i wielu pracowników do prac specjalnych.Nawet Herbert Schwarz i Jochen Schanz nie mogą żyć bez jazdy na motocyklu. Nigdy nie zrezygnują z podróży przez świat i kontaktów z innymi turystami na motocyklach […] To jest właśnie sekretem Touratech.
Krajowy oddział firmy mieści się w Bielsku-Białej i oferuje naszym klubowiczom 8% rabat.

TOURATECH POLSKA
ul. Górska 1A
43-300 Bielsko-Biała
tel./fax +48 33 811 14 32
email: info@touratechpolska.pl

 

Categories:

Partnerzy

Zamknij