Coffee Lovers

Każdy z nas podróżując motocyklem, a mam tu na myśli kilku tysięczno kilometrowe wyprawy, jak również jeżdżenie wokół komina, wcześniej czy później robi sobie przerwę. Przerwę na kawę. Dla naszego nowego Partnera – http://www.coffee-lovers.eu kawa to nie tylko biznes, ale również fuzja ciepła i blasku słonecznego wraz z mocą radości płynącej z kontaktu ze wspaniałym smakiem espresso i wszystkich jego wyśmienitych pochodnych. Jako wyłączny polski dystrybutor Cafe Barbera, Coffe Lovers są Il Mago del Caffe, czyli kawowymi czarodziejami. W oferowanych przez nich mieszankach nie sposób doszukać się wiodącej nuty octowej kwaskowatości, czy też odpychającej goryczy. To mieszanki wypełnione bogactwem smaku i aromatu, gdzie każdy znajdzie swą wymarzoną kawę.

Członkowie BMW KPM mogą liczyć na 10% zniżki przy zakupach dowolnej kawy ( Link), oraz na 15 % zniżki na kawiarki z linii Espresina ( Link )

Zamówieni składajcie mailowo (kontakt@coffee-lovers.eu) w tytule wiadomości wpisując BMW KPM i podając w treści wiadomości numer swojej karty klubowej

Categories:

Partnerzy

Zamknij